Меню KDT
Петропавловск
22:52
RU / KZ / EN

ВСЕ НОВОСТИ

Итоги областного конкурса «Лучшее электронное учебное пособие по предметам естественно-математического цикла» | Жаратылыстану-математикалық цикл пәндерібойынша «Үздік электрондық оқу құралы» облыстық байқауының қорытындысы

Ф.И.О.

Место работы

Должность

Количество баллов

Примечание

Межевикин Дмитрий Анатольевич

СШ №2 Тайыншинского района

Учитель физики

43

Гран-при

Мырзабаева Г.М.

Мороз И.Н.

Тимирязевская общеобразовательная школа-гимназия

Учитель физики

34

1 место

Мәкен Ерлан Зәйтөнұлы

   Кугина Наталья Владимировна

СШ №21 города Петропавловска

Учитель географии

32

2 место

Шанаурин Петр Михайлович 

Михайловская СШ Мамлютского района

Учитель географии

32

2 место

Нуржанова Айсулу Эсмахановна Усеинов Бейбут Мейрамович

СШ №4города Петропавловска

 

27

3 место

Бигельдинов Т.Е. Айтымов А.Б.

Ахметжан З.К.

ш/л «Парасат» , Кызылжарского район

Учителя физики

27

3 место

Панчук Иван Александрович

Мантаев Аскар Еркебуланович

Краснознаменская  СШ

Мамлютского района

Учителя информатики

27

3 место

Королишина Наталья Николаевна

Гаркуша Лариса Григорьевна

Лютько Елена Николаевна

Черкесский Владимир Иванович

Сулейменова Асем Сагыдыковна

Закирьянова Баян Далабаевна

Рузаевская СШ района Г.Мусрепова

Учителя ЕМЦ

27

3 место

Амиржанова Г.К.

Талшикская СШ Акжарского района

 

24

Номинация «Лучший инновационный проект -2019»

Лапшина И.В.

Самохвалова Н.С.

 

Ушакова О.А.

Черепанова Е.А.

 

Володина Е.А.

Коваленко В.И.

Руселевич Н.Ф.

 

Дмитриева Ю.М.

 

 

 

Калимова А.Г.

 

Учитель географии №4

Учитель географии БЭСТ г.Петропавловска

Учитель географии СШ №23

 

Учитель информатики БЭСТ г.Петропавловска

 

 

Учитель английского языка  БЭСТ г.Петропавловска

 

Учитель казахского языка БЭСТ г.Петропавловска

 

 

24

Номинация «Электронный дебют»

Куровская Зинаида Евгеньевна

Белградовская СШ Тимирязевского района

Учитель физики

24

Номинация «Эффективный образовательный ресурс»

Ашихина Ольга Владимировна

МШГ №1 Мамлютского района

Учитель математики

24

Номинация « Лучший дидактический ресурс»





2019 жылдың 17 сәуірінде Білім беру саласындағы әдістемелік жұмыс және ақпараттық технологиялар орталығы жаратылыстану-математикалық цикл пәндері бойынша «Үздік электрондық оқу құралы»  облыстық байқауын өткізді.

Конкурстың мақсаты-білім беру ұйымдарының ақпараттық білім беру ортасын жаңа буындағы электрондық оқыту, бақылау, әдістемелік және ақпараттық ресурстар негізінде қалыптастыруға және пайдалануға ықпал ету.

Байқауға Солтүстік Қазақстан облысының барлық білім беру ұйымдарының жеке педагогтары мен авторлық ұжымдары қатысты.

Ұсынылған материалдарды қарау нәтижесінде қазылар алқасы байқау жеңімпаздары мен жүлдегерлерін анықтады:

Т. А. Ә.

жұмысорны

лауазымы

балл саны

Ескертпе

Межевикин Дмитрий Анатольевич

Тайынша ауданы №2 ОМ

 

Физика

мұғалімі

43

Гран-при

Мырзабаева Г.М.

Мороз И.Н.

Тимирязев жалпы білім беретін мектеп-гимназиясы

Физика

мұғалімі

34

1 орын

Мәкен Ерлан Зәйтөнұлы

   Кугина Наталья Владимировна

Петропавл қаласының №21 ОМ

География

мұғалімі

32

2 орын

Шанаурин Петр Михайлович 

Мамлют ауданы Михайлов ОМ

 

География

мұғалімі

32

2 орын

Нуржанова Айсулу Эсмахановна Усеинов Бейбут Мейрамович

Петропавл қаласының № 4 ОМ

 

Физика

мұғалімі

27

3 орын

Бигельдинов Т.Е. Айтымов А.Б.

Ахметжан З.К.

«Парасат»м/ л, Қызылжар ауданы

Физика

мұғалімі

27

3 орын

Панчук Иван Александрович

Мантаев Аскар Еркебуланович

Краснознамен ОМ

Мамлют ауданының

Информатика

мұғалімі

27

3 орын

Королишина Наталья Николаевна

Гаркуша Лариса Григорьевна

Лютько Елена Николаевна

Черкесский Владимир Иванович

Сулейменова Асем Сагыдыковна

Закирьянова Баян Далабаевна

Ғ. Мүсірепов ауданы Рузаев ОМ

 

ЖМЦ

мұғалімі

27

3 орын

Амиржанова Г.К.

Ақжар ауданы Талшық ОМ

 

24

«Үздік инновациялық жоба -2019» номинациясы

Лапшина И.В.

Самохвалова Н.С.

 

Ушакова О.А.

Черепанова Е.А.

 

Володина Е.А.

Коваленко В.И.

Руселевич Н.Ф.

 

Дмитриева Ю.М.

 

 

 

Калимова А.Г.

 

№4 география мұғалімі

Петропавл қ. БЭСТ география мұғалімі

№23 ОМ география мұғалімі

 

Петропавл қ. БЭСТ информатика мұғалімі

 

 

Петропавл қ. БЭСТ ағылшын тілі мұғалімі

 

Петропавл қ. БЭСТ қазақ тілі мұғалімі

 

24

«Электрондық дебют»номинациясы

Куровская Зинаида Евгеньевна

Тимирязев ауданы Белградовская ОМ

 

Физика

мұғалімі

24

«Тиімді білім беру ресурсы» номинациясы

 

Ашихина Ольга Владимировна

Мамлют ауданының №1 ОМГ

математика

мұғалімі

24

«Үздік дидактикалық ресурс» номинациясы

 



Просмотров: 481

Комментарии


Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь

ПОЛЕЗНОЕ