Меню KDT
Петропавловск
23:19
RU / KZ / EN

ВСЕ НОВОСТИ

Информация о проведении областного тура Республиканской олимпиады по казахскому языку и литературе имени заслуженного учителя Республики Казахстан К.Бiтiбаевой | Ақпарат Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген мұғалімі Қ. Бітібаеваатындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңін өткізу туралы

Дарынды балаларды анықтау, дамыту және қолдау мақсатында «Білім беру саласындағы әдістемелік жұмыс және ақпараттық технологиялар орталығы»КММ  «Қалалық классикалық гимназия» ММ базасында 2019 жылы 3 сәуірде Қ. Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиеті пәні бойынша Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі өткізілді.

Олимпиадаға біздің облыстың білім беру ұйымдарының 9,10,11 сыныптарынан 41 оқушы қатысты.

Қазыларалқасыжұмысыныңқорытындысыбойыншакелесінәтижелеранықталды:

9 сынып

Қатысушыныңаты-жөні

аудан

ұпайы

орын

1

МержанДамежан

Петропавл қ. ПГК жанындағымектеплицейМ. Жұмабаев

94

1

2

Тастемир Сабина

Петропавлқаласы«ӘбуДосмұхамбетов атындағы Облыстықдарындыбалаларғаарналғанмамандандырылған гимназия-интернаты»

91

2

3

Илесова Сабина

Есіл ауданы, А. Шәжімбаев атындағы

№ 3 Явленка ОМ

90

2

4

Ахметова Мериза

Аққайын ауданы, К. Оразов атындағы Аралағаш ОМ.

89

3

5

Тлеумбетова Алина

Петропавл қ. «Білім инновация» облыстық мамандандырылған лицей-интернаты

82

3

6

КабдолинаАйна

Мамлют ауданы, Бексейіт ОМ

85

3

 

10 класс

Қатысушыныңаты-жөні

Аудан

ұпайы

орын

1

Нұрланқызы Айтолқын

Петропавл қаласы «Әбу Досмұхамбетов атындағы Облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия-интернаты»

84

1

2

Ережепов Рахат

Петропавл қ. «Білім инновация» облыстық мамандандырылған лицей-интернаты

78

2

3

Қайрат Малика

Петропавл қ. ПГК жанындағымектеп лицейМ. Жұмабаев

77

2

4

Жәлелова Тәттігүл

Қызылжар ауданы, «Парасат» мектеп-лицейі

70

3

5

Әскер Назым

Айыртау ауданы, Мәдениет ОМ

70

3

6

Жакина Гульназ

Петропавл қ.С. Шаймерденов атындағы

Қалалық классикалық гимназия

67

3

11 класс

Қатысушыныңаты-жөні

Аудан

ұпайы

орын

1

Қанағат Қарлығаш

Петропавл қ., қазақ мектеп-гимназиясы

93

1

2

Бигужина Гульназ

Шал ақын ауданы, Кеңес ОМ

87

2

3

Жунусбекова Сабина

Петропавл қаласы «Әбу Досмұхамбетов атындағы Облыстық дарынды балаларға арналған мамандандырылған гимназия-интернаты»

83

2

4

Әлібеков Заманбек

Айыртау ауданы, Дауқара ОМ

80

3

5

Құрметбек Арайлым

Петропавл қ. «Білім инновация» облыстық мамандандырылған лицей-интернаты

68

3

6

Ануарбек Жандос

Уәлиханов ауданы, Жамбыл ОМ

65

3

 

 

2019 жылы 24 сәуірдеШығысҚазақстаноблысыныңӨскеменқаласындаөтетінфиналдықтурда үздік нәтиже алған 12 оқушы ақтық кезеңде,біздіңөңірдіңнамысынқорғайтынболады.


С целью выявления, развития и поддержки одарённых детей КГУ «Центр методической работы и информационных технологий в сфере образования» на базе ГУ «Городская классическая  гимназия им.С.Шаймерденова» 3 апреля 2019 года был проведён областной тур    Республиканской олимпиады по казахскому языку и литературе имени К.Бiтiбаевой.

 В олимпиаде принимали участие учащиеся 41 ученик из 9,10,11 классов организаций образования нашей области.

По итогам работы жюри были определены следующие результаты:

9 класс

Ф.И. участника

Район

Баллы

Место

1

МержанДамежан

г.Петропавловск школа лицей при ПГК им.М.Жумабаева

94

1

2

Тастемир Сабина

г.Петропавловск  «Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей им. Абу Досмухамбетова»

91

2

3

Илесова Сабина

Есильский район, Явленская СШ  №3 им. А.Шажимбаева

90

2

4

Ахметова Мериза

Аккаинский район, Аралагашская СШ им. К.Оразова

89

3

5

Тлеумбетова Алина

г.Петропавловск Областной специализированный лицей- интернат «Білім инновация»

82

3

6

КабдолинаАйна

Мамлютскийрайон, Бекситская СШ

85

3

10 класс

Ф.И. участника

Район

Баллы

Место

1

Нұрланқызы Айтолқын

г.Петропавловск  «Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей им. Абу Досмухамбетова»

84

1

2

Ережепов Рахат

г.Петропавловск Областной специализированный лицей- интернат «Білім инновация»

78

2

3

Қайрат Малика

г.Петропавловск школа лицей при ПГК им.М.Жумабаева

77

2

4

Жәлелова Тәттігүл

Кызылжарский район, Школа-лицей «Парасат»

70

3

5

Әскер Назым

Айыртаускийрайон, Мадениетская СШ

70

3

6

Жакина Гульназ

г.Петропавловск

Городская классическая гимназия им.С.Шаймерденова

67

3

 

11 класс

Ф.И. участника

Район

Баллы

Место

1

Қанағат Қарлығаш

г.Петропавловск, Казахская школа-гимназия

93

1

2

Бигужина Гульназ

Район Шал акына, Кенесовская СШ

87

2

3

Жунусбекова Сабина

г.Петропавловск  «Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей им. Абу Досмухамбетова»

83

2

4

Әлібеков Заманбек

Айыртауский район, Даукаринская СШ

80

3

5

Құрметбек Арайлым

г.Петропавловск Областной специализированный лицей- интернат «Білім инновация»

68

3

6

Ануарбек Жандос

Уалихановский район, Жамбылская СШ

65

3

 

 

12 учащихся получившие лучшие результаты будут защищать честь нашего региона на финальном туре, который пройдет 24 апреля 2019 года в Восточно- Казахстанской области в городе Ускаменогорск.









Просмотров: 221

Комментарии


Чтобы оставлять комментарии авторизуйтесь

ПОЛЕЗНОЕ